KAZAZ İnternet Teknolojileri
ANA SAYFA   HİZMETLERİMİZ   İLETİŞİM            
KAZAZ: Ana Sayfa
 

e-İş Çözümleri

İnternet teknolojileri şirketlerin çalışma şekillerini, faaliyet sınırlarını tamamen değiştiriyor. Şirketlerin rollerini yeniden tanımlama olanağı doğuyor. İster KOBİ, ister büyük bir şirketler grubu olsun herkesin kendini hızla adapte edebileceği yeni çözümlerde başarıyı belirleyen en önemli faktörleri ise iş akışlarının doğru analizi, optimizasyonu ve çözümün şirketin yapısına uygun şekilde adaptasyonu oluşturuyor. Şirketlerin kendi içindeki, tedarikçileri ve müşterileriyle arasındaki mal, hizmet ve bilgi akışını entegre bir şekilde, tek merkezde toplamak şirketlere şu faydaları sağlıyor:

  • Tekrarlanan süreçlerin ortadan kalkması ve verimliliğin artması
  • Envanter yönetiminin entegrasyonu
  • Yeni pazarlara yönelerek, müşteriye özel ürün ve hizmetler sunmak
  • Maliyetlerin kontrolü
  • Değer yaratmak
  • Gelir artırmak

KAZAZ, şirketlere e-İş çözümleri kapsamında, Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM), Tedarik Zinciri Yönetimi (SCM), Kurumsal Kaynak Planlama (ERP), İçerik Yönetim Sistemi (CMS) ve Kalite Yönetim Sistemleri (QMS) gibi konularda yardım ediyor.

 

 


Neler Yapıyoruz?

Daha fazlası...

e-İş Çözümleri, BT Altyapı ve Güvenlik Hizmetleri, e-Dönüşüm Hizmetleri, Özel Yazılım Çözümleri, Web Tabanlı Yazılımlar, İçerik Yönetim Sistemleri, e-Ticaret Uygulamaları, Web Sitesi Tasarımı, Hosting Çözümleri


İletişim

KAZAZ İnternet Teknolojileri Tic. Ltd. Şti.

Bağdat Cad. Alageyik Sok. No: 21/5 Fenerbahçe
Kadıköy - İSTANBUL


Tel  : +90 (216) 338 80 90
Faks: +90 (216) 338 30 39

 

 

© KAZAZ İnternet Teknolojileri Tic. Ltd. Şti. 2024

Evden eve nakliyat - Oyun - XHTML - CSS