KAZAZ İnternet Teknolojileri
ANA SAYFA   HİZMETLERİMİZ   İLETİŞİM            
KAZAZ: Ana Sayfa
 

BT Altyapı ve Güvenlik Hizmetleri

Güvenlik oldukça geniş bir kavramdır. Platformlar yapılandırılırken, önerilen ya da varsayılan yapılanmaları içerebileceği gibi güncel ve her gün gelişen tehlikelere karşı savunmasız olabilirsiniz. Varsayılan ayarlarla yapılandırılan bir sistem ya da altyapı projesi güvenli değildir. Önerilen ayarlarla yapılandırılan sistemler de her ne kadar güvenli görünse de aslında güvenlik seviyesi düşüktür.

Bu yüzden, şirketinizin BT güvenlik projelerini ayrı bir platform olarak ele almak ve üst seviye güvenlik ihtiyaçları için özel çözümler üretmek gerekir.

Kurumların güvenlik politikalarını ve güvenlik risklerini belirlemesi, kriz senaryoları hazırlaması ve bu senaryoları güncel tutması gerekmektedir. Altyapı ve güvenlik çözümleri sunulurken, yedeklerinin bile kaybedilmesiyle, çalışan sistemlerinin devre dışı kalmasıyla kurumların çok zor duruma kaldıkları ortadadır. Güvenlik politikalarını belirlemiş kurumlar, sürdürülebilir bilişim teknolojilerinin kullanılması ile piyasada önemli konuma gelmişlerdir.

KAZAZ, her boyutta kurumun altyapı projelendirme, kurulum ve sürekliliğini, kurumsal veri yedekleme, erişim ve denetleme, içerik filtreleme, kimlik denetleme, sanal özel ağ (VPN), URL filtreleme ve virüs ve spam çözümleri gibi katma değerli servislerle birlikte sağlamaktadır.

 

 


Neler Yapıyoruz?

Daha fazlası...

e-İş Çözümleri, BT Altyapı ve Güvenlik Hizmetleri, e-Dönüşüm Hizmetleri, Özel Yazılım Çözümleri, Web Tabanlı Yazılımlar, İçerik Yönetim Sistemleri, e-Ticaret Uygulamaları, Web Sitesi Tasarımı, Hosting Çözümleri


İletişim

KAZAZ İnternet Teknolojileri Tic. Ltd. Şti.

Bağdat Cad. Alageyik Sok. No: 21/5 Fenerbahçe
Kadıköy - İSTANBUL


Tel  : +90 (216) 338 80 90
Faks: +90 (216) 338 30 39

 

 

© KAZAZ İnternet Teknolojileri Tic. Ltd. Şti. 2024

Evden eve nakliyat - Oyun - XHTML - CSS