KAZAZ İnternet Teknolojileri
ANA SAYFA   HİZMETLERİMİZ   İLETİŞİM            
KAZAZ: Ana Sayfa
 

Özel Yazılım Çözümleri

İş dünyasının rekabetçi ortamında güçlü şekilde ayakta durabilmenin yolu verimliliği artırmaktan geçiyor. Bilgi teknolojilerine yapılan yatırımlar, kurumlarım bu rekabetçi ortamda bir adım daha öne geçmelerini sağlıyor. Hazır yazılım çözümleri, kurumların birçok temel ihtiyacını karşılamakla birlikte kuruma özel iş süreçleri için yazılımların da özel olarak da hazırlanması gerekiyor. Aksi durumlarda yazılımlar kurumlara değil kurumlar yazılımlara ayak uydurmak zorunda kalıyor ve kurumların verimini artırmak için tasarlanan yazılımlar, kurumlarda yüksek verim kayıplarına sebep oluyor.

KAZAZ Özel Yazılım Çözümleri, ihtiyaçların belirlenmesi, bilgisayar destekli operasyonlar için iş süreçlerinin optimizasyonu ile başlayıp, detaylı yazılım testleri, personel eğitimi ve satış sonrası garanti ile sona eren tam kapsamlı yazılım geliştirme hizmetini içerir.

 

 


Neler Yapıyoruz?

Daha fazlası...

e-İş Çözümleri, BT Altyapı ve Güvenlik Hizmetleri, e-Dönüşüm Hizmetleri, Özel Yazılım Çözümleri, Web Tabanlı Yazılımlar, İçerik Yönetim Sistemleri, e-Ticaret Uygulamaları, Web Sitesi Tasarımı, Hosting Çözümleri


İletişim

KAZAZ İnternet Teknolojileri Tic. Ltd. Şti.

Bağdat Cad. Alageyik Sok. No: 21/5 Fenerbahçe
Kadıköy - İSTANBUL


Tel  : +90 (216) 338 80 90
Faks: +90 (216) 338 30 39

 

 

© KAZAZ İnternet Teknolojileri Tic. Ltd. Şti. 2024

Evden eve nakliyat - Oyun - XHTML - CSS