KAZAZ İnternet Teknolojileri
ANA SAYFA   HİZMETLERİMİZ   İLETİŞİM            
KAZAZ: Ana Sayfa
 

RFID Çözümleri

RFID (Radio Frequency Identification-Radyo Frekanslı Tanıma) sistemi son yılların en çok ümit veren teknolojilerinden biridir. RFID, insan etkisi olmaksızın bilginin oluşturulması ve toplanması amacını güden, üzerinde mikroişlemci ile donanmış bir etiketin taşıdığı özel kimlik yapısı ile hareketlerinin güvenli biçimde izlenebilmesine imkan veren radyo frekansları ile çalışan takip/kontrol sistemleri teknolojisidir.

RFID sistemi, barkod sisteminin aksine, özel konuşlandırma ve fiziksel temas gerektirmeyen akıllı/elektronik veri etiketlerini imal etmek için kablosuz elektronik çip kullanan bir veri toplama, takip/kontrol sistemidir. RFID ile ürünler, üretimden dağıtıma kadar, tüm hayat döngüleri boyunca tanınıp takip edilebilir. Sadece ürünler değil, insanlar, araçlar ve dokümanlara kadar birçok şey bu teknoloji ile tanımlanabilir.

KAZAZ, RFID çözümlerini sunarken müşteri taleplerini göz önünde bulundurup gerektiği takdirde müşteri spesifik projelere de imza atar. Bu projelerde müşteri istek ve ihtiyaçlarının iyi analiz edilmesi ve katma değerli hizmetler sunmak KAZAZ'ın başlıca hedefidir. İş süreçlerinizi her aşamada kontrol edebilmeniz için KAZAZ size alternatif RFID çözümleri sunuyor.

 

 


Neler Yapıyoruz?

Daha fazlası...

e-İş Çözümleri, BT Altyapı ve Güvenlik Hizmetleri, e-Dönüşüm Hizmetleri, Özel Yazılım Çözümleri, Web Tabanlı Yazılımlar, İçerik Yönetim Sistemleri, e-Ticaret Uygulamaları, Web Sitesi Tasarımı, Hosting Çözümleri


İletişim

KAZAZ İnternet Teknolojileri Tic. Ltd. Şti.

Bağdat Cad. Alageyik Sok. No: 21/5 Fenerbahçe
Kadıköy - İSTANBUL


Tel  : +90 (216) 338 80 90
Faks: +90 (216) 338 30 39

 

 

© KAZAZ İnternet Teknolojileri Tic. Ltd. Şti. 2024

Evden eve nakliyat - Oyun - XHTML - CSS