KAZAZ İnternet Teknolojileri
ANA SAYFA   HİZMETLERİMİZ   İLETİŞİM            
KAZAZ: Ana Sayfa
 

Web Sitesi Tasarımı

Tüm araştırma ve çalışmaların Internet ortamına taşındığı günümüzde şirketlerin olmazsa olmazı Web sitesi. KAZAZ, Internet dünyasındaki gelişmeleri yakından takip eden bir ekip ile hizmet verip, kurumlara özel ve profesyonel web çözümleri sunmaktadır.

KAZAZ, yeni web siteniz ile size çağın koşullarına ayak uydurmanız, sektörünüzdeki yerinizi sağlamlaştırmanız ve kendinizi tanıtma imkanına sahip olmanız için yardımcı olacaktır.

Internetin zaman ve mesafe gibi kavramları yok edip yepyeni bir ticaret şekli yarattığı günümüzde, hazırlanan web siteleri tek başlarına hiçbir şey ifade etmemektedir. Web sitelerinin etkin tanıtım için arama motorlarının çalışma prensiplerine uygun tasarlanmalı, programlanmalı ve yerli/yabancı arama motorlarına kayıtları yapılmalıdır. SEO (Search Engine Optimization - Arama Motoru Optimizasyonu) ve SEM (Search Engine Marketing - Arama Motoru Pazarlaması) hizmetleriyle KAZAZ, tasarım sonrasında web sitenizin ve hakettiği ilgiyi görmesini sağlayacaktır.

 

 


Neler Yapıyoruz?

Daha fazlası...

e-İş Çözümleri, BT Altyapı ve Güvenlik Hizmetleri, e-Dönüşüm Hizmetleri, Özel Yazılım Çözümleri, Web Tabanlı Yazılımlar, İçerik Yönetim Sistemleri, e-Ticaret Uygulamaları, Web Sitesi Tasarımı, Hosting Çözümleri


İletişim

KAZAZ İnternet Teknolojileri Tic. Ltd. Şti.

Bağdat Cad. Alageyik Sok. No: 21/5 Fenerbahçe
Kadıköy - İSTANBUL


Tel  : +90 (216) 338 80 90
Faks: +90 (216) 338 30 39

 

 

© KAZAZ İnternet Teknolojileri Tic. Ltd. Şti. 2024

Evden eve nakliyat - Oyun - XHTML - CSS